×
Linda Ratuta
Kāzu Fotogrāfs

+371 29414545
linda@fotostudija.lv
http://www.fotostudija.lv/

Par Fotogrāfu

Pati lielākā laime dzīvē ir pārliecība, ka tevi mīl.
(Viktors Igo)

Kāzu foto izbraukumā, vai studijā…. Mūsu devīze jau 20 gadu garumā ir – no klasikas līdz mūsdienām… un svarīgākais kāzu dienā ir cilvēks un ,,sajūtu virpulis gaisā,,… nekādas pilis un dārzi neatsvērs ,,jūtu ķīmiju,, un nav jābūt modelim… Fotogrāfa profesionalitāte slēpjas savstarpējā uzticībā un skaistākās bildes top kopdarbā.

Kāzas Siguldā, kā kafija ar pienu, garda un klasiski vienkārša, tik pazīstama… katru rītu baudīta … katru pavasari, rudeni … un tomēr – fantastiska, kā magnēts Vidzemei…  Jūsu ceļš ved uz  Latgali, Zemgali, Kurzemi? Jā ieteiksim fotogeniskākos ,,magnētus,, . Konsultācijas vedējiem un kāzu plānošanas iespējas.
Kāzu fotogrāfs uz nepilnu dienu, kāzu fotogrāfs uz 1h vai 3h, vai līdz pirmajam valsim? Viss ir iespējams. Strādājam divi fotogrāfi, lai neviens sīkums netiktu palaists garām … ne vēsturisks, kaut ģimenes kontekstā, ne sajūtu, kad prieka asaru noķert, praktiski, nav iespējams 🙂

Pirms kāzu foto sesijas. Vecmeitu ballītes. Pārrunāsim, sarunāsim, vienosimies.

Kā vienmēr, ievērojam klientu tiesības uz privātumu, tāpēc daudz, daudz paraugu uz vietas studijā.

 

 

 

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Kādēļ tik ilgi jāgaida savas kāzu bildes un video? Kāzu sezona Latvijā ir salīdzinoši īsa un, fotogrāfiem un videogrāfiem iemūžinot vienas vai pat vairākas kāzas katru nedēļu, sāk veidoties darbu rinda. Turklāt profesionāli fotogrāfi un videogrāfi bildes un video apstrādā rūpīgi, pievēršot uzmanību detaļām, ņemot vērā, ka apstrāde no vienām kāzām vidēji aizņem vismaz nedēļu.