×
Benita Žogota
Kāzu Fotogrāfs

+371 25526413
benita.zogota@gmail.com
https://www.benitazogota.com

Par Fotogrāfu

Hei, heeeii!

Tverti mirkļi un iemūžinātas emocijas, kas ir gan kāzu fotosesijās, gan visas dienas garumā, kas kopā veido patīkamu sajaukumu un dinamiku. Un vēl tās… melnbatās fotogrāfijas!!! vienkārši dievinu! Jums tādas noteikti arī būs un tās spēs izteikt tik daudz sajūtas un aizvest atpakaļ atmiņās.

Kas īsti raksturo mani?

Es vienkārši ļauju būt. Jums pašiem kādi Jūs esat un cenšos to atspoguļot caur savu “prizmu”, man šķiet, ka spēju rast kontaktu gan ar aktīviem, gan arī mierīgakiem cilvēkiem un pielāgoties tai sajūtai, lai spētu izcelt to skaisto, ko varbūt citkārt nevar savādāk izteikt.

Hmm, vairāk darbiņu noteikti var lūkot mājaslapā vai instagram / Facebook.

Lai skaisti!

Benita

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro, bet videogrāfa darbu kāzu dienā un video pēcapstrādi var sasniegt līdz pat 2000 eiro. Cena ir atkarīga no meistara pieredzes, komandas lieluma, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikā ieguldījuma, saņemtā bilžu skaita un filmas garuma, kā arī citiem faktoriem. Videogrāfa pakalpojumi mēdz būt dārgāki lielāka tehniskā ieguldījuma dēļ, kā arī videogrāfi lielākoties strādā lielākā komandā 2-3 personu sastāvā.