×
Edgars Kalniņš
Kāzu Fotogrāfs

+371 2 6666 952
edgars.kalnins@live.com
https://edgarskalnins.lv

Par Fotogrāfu

Jūsu dzīves skaistākā diena ir pavisam tuvu. Tik daudz izsapņots, izdomāts… Jums ir ļoti svarīgi, lai viss izdodas nevainojami, kā plānots. Tāpēc Jums ir nepieciešami daudzi palīgi, kuriem varat uzticēties. Vai maz varat iedomāties savas kāzas bez kāzu foto? Laikam jau nē….

Mani sauc Edgars, un es vēlos, lai Jūs man uzticat būt par JŪSU kāzu fotogrāfu.

kāzu foto gif fotosesija pie jūras Carnikavā

Tveru foto mirkļus kāzās jau 10 gadus, kuru laikā esmu uzkrājis pieredzi iemūžināt sajūtas neaizmirstamos foto stāstos, kas būs kā vērtība vēl pēc vairākiem gadiem un gadu desmitiem.

Man patīk tvert patiesas, nesamākslotas emocijas un sajūtas, tad arī kāzu stāsts veidojas dzīvs, prieka un mīlestības pilns – stāsts par divu cilvēku mīlestību.

Tāpat kā cilvēki ir dažādi, arī kāzu stāsti katru reizi ir savādāki. Tos veidoju tā, lai, aplūkojot fotogrāfijas pēc gadiem, Jūs varētu izjust katru piedzīvoto mirkli atkal kā tikko piedzīvotu.

Ķert gaismu un īstos mirkļus, būt spontānam un dot pa mēmajiem, lai piestātu neparastās vietās un tiktu pie unikālām bildēm, būt nemanāmam un tvert neviltotas emocijas un īstos mirkļus – tas ir par mani.

Ja arī tev tas ir svarīgi, dodiet ziņu – iepazīsimies!
Un tiekamies lielajā dienā!

PS. Ikdienā mana pilsēta ir Jēkabpils, bet tas nav šķērslis uzņemt jūsu skaistākos kāzu foto mirkļus Kolkā. Ir savs transports. Papildus piedāvāju ģimenes fotosesijas, kristību foto, uzņēmumu/korporatīvo pasākumu foto reportāžas, foto kastes un foto būdiņās nomu.

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

LKFVA asociācijas biedra statuss nepaaugstina izmaksas, bet tieši otrādi – tās samazina! Asociācijas dalības maksa ir niecīga, ja salīdzina ar citām asociācijām vai izmaksām, ko fotogrāfs tērētu savai pašreklāmai individuāli.