×
Juris Ross
Kāzu Fotogrāfs

+371 26198030
jurisross@gmail.com
https://www.jurisross.com/

Par Fotogrāfu

Fotogrāfs ar kuru viegli.

Akcentēju dzīvas emocijas un ticu, ka visam pamatā ir cilvēks savā dabiskā būtībā.

Mani izvēlas tie, kas vēlas, lai kāzu fotogrāfs māk viegli un skaisti notvert mirkli, un kāzu fotogrāfijas būtu dzīvas. Tie, kam negribas garu un samākslotu pozēšanu.

Vīrs, tēvs divām meitām, aizraujos ar enerģijas praksēm, viegli atveru sirdis un ieraugu cilvēku dabisko skaistumu. Liela pieredze kāzu reportāžā (200+ kāzas kopš 2007.g).

Izvēloties mani par savu fotogrāfu, jūs iegūsiet komunikablu un atbalstošu cilvēku jums blakām, dzīvu foto reportāžu, miljons emociju un patiesi sirsnīgu portretu sajaukumu.

Vairāk informācijas, portfolio un cenas mājaslapā – jurisross.com

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro, bet videogrāfa darbu kāzu dienā un video pēcapstrādi var sasniegt līdz pat 2000 eiro. Cena ir atkarīga no meistara pieredzes, komandas lieluma, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikā ieguldījuma, saņemtā bilžu skaita un filmas garuma, kā arī citiem faktoriem. Videogrāfa pakalpojumi mēdz būt dārgāki lielāka tehniskā ieguldījuma dēļ, kā arī videogrāfi lielākoties strādā lielākā komandā 2-3 personu sastāvā.