×
Kaspars Suškevičs
Kāzu Fotogrāfs

+37122334488
kasparss@kasparss.lv
https://www.kasparss.lv

Par Fotogrāfu

Kāzas ir mīlestības svētki. Prieks, sajūsma, sirsnība, mazliet smeldzes un atkal nebeidzama laimes sajūta. Tikai pēc kāzām, nesteidzīgi baudot laika ritumu un raugoties kāzu fotogrāfijās, šīs emocijas ir iespējams izdzīvot vēl un vēl, un vēl.

Mans vārds ir Kaspars Suškevičs, jau 12 gadus esmu profesionāls kāzu fotogrāfs, Labās Fotostudijas īpašnieks, ikdienā fotografēju portretus un ģimenes. Esmu bijis kāzu fotogrāfs vairāk kā 150 kāzās gan Latvijā, gan arī citās valstīs.

Piedāvāju vairākus kāzu fotosesiju komplektus, gan  pāris stundu garumā, gan arī visa Jūsu kāzu dienas bildēšana.

Visticamākais, ja Jūs šobrīd lasiet šos vārdus, tad Jūsu dzīvē gaidāms kāds skaists un svarīgs notikums, un es priecāšos, ja Jūs izvēlēsieties mani par savu kāzu fotogrāfu.

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro, bet videogrāfa darbu kāzu dienā un video pēcapstrādi var sasniegt līdz pat 2000 eiro. Cena ir atkarīga no meistara pieredzes, komandas lieluma, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikā ieguldījuma, saņemtā bilžu skaita un filmas garuma, kā arī citiem faktoriem. Videogrāfa pakalpojumi mēdz būt dārgāki lielāka tehniskā ieguldījuma dēļ, kā arī videogrāfi lielākoties strādā lielākā komandā 2-3 personu sastāvā.