×
Oskars Kupics
Kāzu Fotogrāfs

+371 26347981
o.kupics@gmail.com
https://www.oskarskupics.com

Par Fotogrāfu

Lielisku darba rezultātu palīdz sasniegt vairāk kā 15 gadu pieredze kāzu foto sfērā, kā arī kvalitatīva foto tehnika un optika, kas ļauj fotografēt arī nepietiekamas gaismas apstākļos. Klienti vairākkārt ir uzsvēruši manu spēju notvert visspilgtākos mirkļus un atrast interesantu kompozicionālus risinājumus. Fotografēju pārsvarā reportāžas stilā īpaši neiejaucoties kāzu norisē. Kāzās pārvietojos ar savu auto, tādejādi nodrošinot pilnīgu autonomiju.

Piedāvājumā:

  • fotografēšana visas dienas garumā, sākot no gatavošanās līdz mičošanai, vai īsāku laiku (par laiku var vienoties);

  • profesionāla bilžu apstrāde, retuša (rezultātā saņemsiet sākot no 800 bildēm);

  • bildes ierakstītas FLASH atmiņas nesējā;

  • rezerves kopijas uzglabāšana;

  • pēc klienta vēlmes, iespējama fotostudijas ierīkošana banketa norises vietā ar profesionālām studijas gaismām, lielizmēra kāzu albums (33×28 cm, 52 lapas, cietie vāki), pirmskāzu fotosesija “Love story”.

Fotografējot tiek izmantota augstākās kvalitātes foto tehnika un optika. Nikon full frame kameras (2 gab.), 2 zibspuldzes, gaiša un kvalitatīva NIKON optika – 7 objektīvi (17-35 mm f 2.8, 24-70 mm f 2.8, 70-200 f 2.8, 50 mm f 1.4, 85 mm f 1.4, 105 mm f 2.8, 35 mm f 1.8)

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro, bet videogrāfa darbu kāzu dienā un video pēcapstrādi var sasniegt līdz pat 2000 eiro. Cena ir atkarīga no meistara pieredzes, komandas lieluma, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikā ieguldījuma, saņemtā bilžu skaita un filmas garuma, kā arī citiem faktoriem. Videogrāfa pakalpojumi mēdz būt dārgāki lielāka tehniskā ieguldījuma dēļ, kā arī videogrāfi lielākoties strādā lielākā komandā 2-3 personu sastāvā.