×
Sandija Veikša
Kāzu Fotogrāfs

+371 2685 4017
sandijaveiksa@gmail.com
https://www.sandijaveiksa.com/

Par Fotogrāfu

Kāzu reportāžā vados pēc pārliecības, ka kāzu fotogrāfijas ir domātas galvenokārt ģimenes albumam un sekundāri – publiskai apskatei sociālos tīklos, bet lieliski, ja var izmantot abos! Tādēļ pievēršu īpašu uzmanību, lai kāzu reportāžā būtu dokumentētas vietas, kur norisinās kāzu dienas notikumi; savstarpējās attiecības starp jauno pāri, ģimeni un viesiem; detaļas, kas vizuāli raksturo jaunā pāra redzējumu par to, kas tieši viņiem ir skaisti. Svarīga kāzu fotogrāfijas sastāvdaļa ir vieglums un patiesums – ne tikai kāzu dienā un fotosesijas laikā, bet arī komunikācijā un plānošanā.

Lai arī kāzu dienas plāns lielākoties ir līdzīgs, katras kāzas tiešām ir vienreizējas un īpašas. Šo dienu veido līdzcilvēki, jaunā pāra noskaņojums un raksturs, ļaušanās plūst līdzi notikumiem un tos izbaudīt!

Uz tikšanos svētkos!

Kāzu fotogrāfe Sandija Veikša

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Izvērtējot kāzu fotogrāfu un videogrāfu, nespried par mākslinieku tikai pēc dažām labākajām portfolio fotogrāfijām vai īsfilmām. Noteikti apskaties mākslinieka mājas lapu, paplašīnātus kāzu stāstus, kas daudz vairāk atklās mākslinieka darbības stilu un profesionalitāti, visas dienas garumā.