×
Kāzu fotogrāfs Vilni Slūka
Vilnis Slūka
Kāzu Fotogrāfs

+371 29148488
vilnissluka@gmail.com
https://www.vilnissluka.com

Par Fotogrāfu

Es mīlu fotografēt kāzas radošā fotožurnālistikas stilā, akcentējot patiesas emocijas, detaļas un sajūtas, lai Jūs arī pēc daudziem gadiem atcerētos savu kāzu stāstu tādu, kāds tas ir – patiess, prieka un mīlestības pilns. Es dievinu īstas, nesamākslotas emocijas un mirkļus, tapēc kāzās cenšos būt nemanāms – ļaujot ikvienam būt sev pašam. Es vēlos, lai Jūs savu kāzu dienu veidotu tikai sev, nebaidītos būt patiesi, esat gatavi pārkāpt pāri robežām, un izbaudītu savu dienu pilnībā, jo tikai tas rada patiesās emocijas.

Man patīk iepazīties ar cilvēkiem un mani iedvesmo šī iespēja sajust Jūsu attiecību ķīmiju un ielikt šo stāstu brīnišķīgos fotoattēlos. Tāpēc man ir ļoti svarīgi iepazīt katru pāri, lai varu veidot tieši Jūsu stāstu, jo tie nekad neatkārtojas.  Veiksmīga komunikācija un attiecību izveide ir veiksmes atslēga uz dabīgām, nepiespiestām un emocionālām fotogrāfijām.

Tiekamies lielajā dienā!

 

Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas Gada Balva

2022 –   6.vieta kopvērtējumā, 1.vieta kategorijā “Gaisma”

2021 –  6. vieta kopvērtējumā, 1. vieta kategorijā “Portrets”; 1.vieta kategorijā “Detaļas”

2019 –  8. vieta kopvērtējumā, 3. vieta kategorijā “Ceromonija”; 3.vieta kategorijā “Pirms un pēc”

2018 –  8. vieta kopvērtējumā, 3.vieta kategorijā “Emocijas”, 2.vieta kategorijā “Jaunais pāris”

2017 –  2. vieta kopvērtējumā, 3.vieta kategorijā “Gatavošanās”, 4.vieta kategorijā “Emocijas”, 4.vieta kategorijā “Portrets”, 1.vieta kategorijā “Portrets”, 1.vieta kategorijā “Humors”,

2016 –  3.vieta kategorijā “Jaunais pāris”

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Cenu amplitūda par 12 stundu ilgu fotogrāfa darbu kāzu dienā un bilžu pēcapstrādi ir no 450 līdz 1500 eiro, bet videogrāfa darbu kāzu dienā un video pēcapstrādi var sasniegt līdz pat 2000 eiro. Cena ir atkarīga no meistara pieredzes, komandas lieluma, kāzu vietas, pieprasījuma, sezonas, tehnikā ieguldījuma, saņemtā bilžu skaita un filmas garuma, kā arī citiem faktoriem. Videogrāfa pakalpojumi mēdz būt dārgāki lielāka tehniskā ieguldījuma dēļ, kā arī videogrāfi lielākoties strādā lielākā komandā 2-3 personu sastāvā.