par asociāciju

Kas ir kāzu fotogrāfija?

Kāzu fotogrāfija - ir virziens fotogrāfijā, kas paredzēts radošai kāzu norises attēlošanai.
Tas ir vairāku žanru apkopojums, kas prasa no fotogrāfa spēju apvienot tādus žanrus kā reportāža, portrets, makro, ainava, u.c.

Fotogrāfam kāzu dienā jāprot gan zibenīgi reaģēt uz dažādiem svarīgiem notikumiem, piemēram, pirmais skūpsts laulības ceremonijas laikā, gan radoši uzņemt uzstādījuma portretus, nepalaižot garām svarīgus mirkļus.

Kāzu fotogrāfam jāprot strādāt arī sliktos gaismas apstākļos, piemēram, baznīcā, kā arī nav jāpārtrauc darbs lietum uznākot, tāpēc lielu lomu spēlē arī fotogrāfa tehniskais nodrošinājums - ātrdarbība, izturība un fotoattēlu kvalitāte.

Svarīgi atzīmēt arī darbu pie datora, kas aizņem vairāk laika, nekā pati fotografēšana - kvalitatīva un gaumīga apstrāde kopēju rezultātu gan uzlabo, gan arī piešķir individualitāti.

LKFA mērķi un uzdevumi

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas mērķis ir apvienot un saliedēt kāzu fotogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu kāzu fotogrāfijas virziena attīstību Latvijā.

Asociācijas galvenie uzdevumi ir:
1. veicināt kāzu fotogrāfijas Latvijā tehniskās kvalitātes un mākslinieciskās vērtības attīstību;
2. informēt sabiedrību par kāzu fotografēšanas pakalpojumu tehniskajiem un mākslinieciskajiem aspektiem, atvieglot kvalitatīvu pakalpojumu saņemšanu atbilstoši klientu finansiālajām iespējām;
3. informēt sabiedrību par jaunumiem nozarē Latvijā un ārvalstīs;
4. organizēt pasākumus Asociācijas biedriem, veidojot izglītojošas un apmaiņas programmas, tajā skaitā fotoizstādes un konkursus;
5. veicināt Latvijas tēla (Latvijas kāzu fotogrāfu) konkurētspēju Pasaules līmenī;
6. veicināt sadarbību ar plašsaziņas līdzekļiem, organizējot mārketinga, reklāmas un PR pasākumus, lai sasniegtu Asociācijas mērķi.

LKFA valdē šobrīd darbojas:

Dmitrijs Mokejevs
Billijs Locs
Inta Lankovska


Rekvizīti:
Biedrība Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija
Reģ. Nr.: 40008130108
Swedbank Latvija: LV03HABA0551039684991